O čem, že mluvíme? O nevzhledných soklech a zastaralém obložení stěn chodeb, schodišť a tříd. Většinou ani ředitelé neví, co je pod nimi, ale co víme nabeton je, že odstranění by stálo majlant a výsledkem bude holá plocha. Když jsme se s požadavkem na vylepšení obložení setkali poprvé, byla to výzva, ale naštěstí nápad byl a výsledek překvapil i asi nás samotné. Nebylo nutné nic bourat, demontovat, o vše jsme se postarali pomocí našich materiálů. Připravili jsme si grafické návrhy v požadovaných barvách, udělali vizualizaci do fotek a po schválení vedením školy se pustili do výroby. Místy to byla titěrná práce, ale naši technici vše zvládli na jedničku s hvězdičkou. Pochvala a nadšený mail ze školy už byl jen třešničkou na dortu. Nakonec posuďte sami :-)