Doprava

Pokud si objednáte naše produkty včetně instalace, pošleme Vám přesnou kalkulaci za dopravu a montáž.

Pokud objednáváte zboží bez instalace záleží na velikost. Pro přehlednost a jednoduchost jsme všechny produkty rozdělili na dvě kategorie podle velikosti.

PPL

Odeslání zásilky na Vaši adresu v rámci České republiky                         malý balík 260 Kč
velký balík 700 Kč

DOPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ PŘI OBJEDNÁVCE Z ESHOPU

a) V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

b) Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

c) V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit veškeré náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, tedy náklady spojené s jiným způsobem doručení.

d) Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

e) Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Platba

Platba je pro všechny školy a další organizace možná na základě vystavené faktury. Pro drobné produkty a pro širokou veřejnost je možná platba předem pomocí platební brány.

Instalace

V rámci našich služeb nabízíme i montáž nebo lépe řečeno instalaci přímo ve škole. Některé produkty vyžadují odbornou instalaci a u některých produktů byste se třeba jen zbytečně trápili.

Instalaci provádíme pro předchozí dohodě na přání zákazníka. Obvykle pro objednávky vyší než 5000 Kč. Cena za hodinu montáže je 500 Kč bez DPH. Naši kolegové, kteří k vám přijedou jsou schopní instalaci provést i za plného provozu během vyučování. Místo instalace zanecháme ve stejné podobě, jako jej najdeme - čisté a uklizené.

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc jak časově, tak i cenou, třeba tím, že instalaci spojíme s nějakým místem poblíž.