Celomagnetické popisovatelné panely, vyrobené k lehkého plastu a feritické folie, v různých grafických provedeních. Neotřelý způsob výuky nebo zdůraznění probírané látky s možností kooperace se žáky a studenty formou jejich vlastních projektů. Je možné je využít jako prezentační plochu. Skvěle dotváří nejen odborné a kmenové učebny, ale i vstupy či chodby škole. Velkou výhodou je možnost úpravy rozměrů a barevnosti jednotlivých produktů.
Dále nabízíme magnetické kapsy a neodymové magnety, které ještě zvýší variabilitu námi nabízených panelů a skvěle se hodí i ke tradičním magnetickým nástěnkám ve Vaší škole.

Hledáte moderní a praktický způsob, jak zlepšit organizaci vyučování a vytvořit interaktivní a kreativní prostředí pro vaše studenty nebo děti? Pak vám přinášíme naše nové a inovativní řešení - magnetickou popisovatelnou tabuli!

Díky magnetické ploše můžete jednoduše připevnit různé vizuální pomůcky, obrázky nebo třeba písmenka, aby vaši studenti mohli snadno a rychle pracovat s různými materiály. Magnetické pole také umožňuje rychlé a snadné přidávání a odebírání materiálů během vyučování, což usnadňuje průběh hodiny a zároveň poskytuje nové možnosti pro interaktivní výuku.

Dále vám nabízíme plochu popisovatelnou fixou, na které si můžete psát poznámky, kreslit obrázky nebo řešit matematické příklady. S touto vlastností můžete rychle a jednoduše upravit a aktualizovat svou výuku podle potřeb svých studentů nebo dětí. Plocha popisovatelná fixou je také šetrná k životnímu prostředí a snižuje potřebu papíru a tužek.

Údržba naší magnetické popisovatelné tabule je velmi snadná a rychlá. Stačí použít suchý hadřík a povrch magnetické plochy a plochy popisovatelné fixou jednoduše setřít a můžete začít znovu. Naše tabule jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují trvanlivost a dlouhodobé používání.

Naše magnetická popisovatelná tabule je ideálním řešením pro základní a mateřské školy, které hledají moderní a efektivní způsob výuky a organizace prostředí. Tato tabule umožňuje kreativitu a interaktivitu, zatímco snižuje potřebu spotřeby papíru a tužek.