od 10 490 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Tématický koutek pro první stupěň i druhý základních škol. Obsahuje spoustu zajímavých faktů a informací v přehledné grafické podobě. Koutek má tři části: 2 panely na zeď a (volitelně) jeden podlahový polep. Více

První deska koutku je zaměřena na třídění odpadu a recyklaci.

Druhá deska obsahuje zajímavé informace ekosystému Země:

• moře a oceány
  • sladkovodní systém
  • lesy
  • deštné pralesy
  • savany
  • pouště

spodní část a podlahová část zaměřená názornou ukázku toho, jak dlouho se jaký materiál v přírodě samovoně rozkládá.

Jako všechny naše výukové koutky, i ekologický koutek může být v případě potřeby umístěn v ploše jako dvě navazující desky. Tedy v rozměru 2 x 2 m. Podlahový polep je tomu uzpůsobený.

Jako všechny naše produkty, i tento koutek Vám můžeme upravit na libovolný rozměr. Kontaktujte nás pro další informace.
Koutky Vám taky rádi nainstalujeme - desky lze na zeď přilepit (lepší řešení) nebo přivrtat.

Rozměry 200 x 200
Materiál 3 mm plast s povrchovou laminací, podlahová folie s protiskluzovou laminací
Tvar ořez do tvaru dle grafiky