zvládnete sami

Šedá
Béžová
Černá

Přineste do své školní třídy kreativitu a interaktivitu s našimi nástěnnými písmeny ve stylu Scrabble. Tato inovativní vzdělávací pomůcka umožňuje studentům a učitelům vytvářet a zkoumat různé nápisy a slovní spojení přímo na školní zdi, což podněcuje kreativitu a zapojuje studenty do výuky s novým způsobem. Více

Tato jedinečná sadba nástěnných písmen ve stylu Scrabble není jenom zábavným doplňkem pro třídní místnost, ale také mocným nástrojem pro vzdělávání. Díky možnosti poskládat libovolné slovní spojení či nápis, studenti nejenom rozvíjejí své schopnosti v oblasti gramatiky a slovní zásoby, ale také se učí spolupracovat a komunikovat v rámci týmu při hledání správných slov a výrazů. Tato interaktivní forma výuky podporuje aktivní účast studentů a pomáhá jim lépe porozumět a zapamatovat si učivo. Kromě toho tyto nástěnné písmena mohou sloužit jako výborný vizuální podnět pro různé výukové aktivity, jako jsou brainstorming, tvorba příběhů nebo prezentace. Nástěnná písmena  přináší do vzdělávacího prostředí nový rozměr interaktivity a kreativity, který zaujme studenty a podnítí jejich zájem o učení.

Instalace je jednoduchá pomocí oboustranné lepící pásky nebo montážního lepidla.

70 kusů písmen v sadě, vyberte si počty jednotlivých písmenek podle sebe.

Rozměry 22 x 22 cm
Materiál recyklovaná papírová voština 10 mmm
Tvar čtverec
Montáž montážním lepidlem (není součástí dodávky), oboustranně lepící páskou (je součástí dodávky)