Nástěnné panely - hudba

zvládnete sami

Skladem

Rozšiřte hudební atmosféru ve vaší škole s našimi impozantními nástěnnými panely, které představují širokou škálu hudební tematiky. Názorně ukazují detailní složení orchestru, prozkoumáte noty, tóny a délku not a prohlédněte si rozmanité hlasové rozsahy. Tyto opravdu velké a výrazné panely nejenže okouzlí vaše smysly, ale také poskytnou inspiraci a vzdělání pro každého milovníka hudby Více

Prozkoumejte jednotlivé hudební prvky a objevte jejich vzájemné vztahy a význam v rámci hudby. Zatímco se ponořujete do této vizuální hudební krajiny, získáte nejenom základní povědomí o notách, tónech a délkách not, ale také zlepšíte své hudební porozumění a schopnost interpretovat hudbu. Naše panely jsou více než jen dekorací – jsou to interaktivní výukové nástroje, které rozvíjejí váš hudební světonázor a inspirují další hudební objevy.

Rozměry panelů jsou 70 x 150 cm,

Na přání upravíme vzhled, barvy i velikost. Stačí se nám ozvat na info@barevnaskola.cz

Rozměry 70 x 150
Materiál 3 mm plast s povrchovou laminací