Dveře

Vysoce kvalitní laminovaná folie, vhodná na polep dveří jednotlivých tříd, ředitelny apod. Grafika na míru,dle Vašeho zadání. U odborných učeben je možné přidat státem vyžadované bezpečnostní značky (např. hořlaviny, značku první pomoci, ohlašovna požáru atp).

Okna

Volitelná folie - buď průhledná "vitrážová" viditelná z obou stran stejně, nebo pouze jednostranná folie s grafikou, která má vizuálně oddělit třídu například od chodby. Je možné udělat celopolep a zakrýt tak celou plochu okna, nebo je možné vytvořit i částečný polep, vyřezaný do tvaru, opět v obou variantách.

Materiál

Polepy dveří jsou z vysoce kvalitní folie s matnou povrchovou laminací. Folie je barvostálá a odolná vůči UV záření. Jediné, co budeme  od Vás potřebovat je mít dveře čisté, hladké a zbavené kování. Pak nám jde práce od ruky.

Zajímá Vás cena? Rádi Vám ji sdělíme, ale nejdříve potřebujeme znát přesné rozměry dveří.

Vzorník barev

Vyberte si libovolné barevné kombinace tak, aby seděly do vašeho interiéru. Pokud si nejste jistí barvou, pošleme vám vytisknutý vzorník pro snažší porovnání barev. Barvy na monitoru nemusí vždy přesně odpovídat.

Polepy oken a dveří děláme vždy na míru, proto nás prosím kontaktujte pro přesnou cenu a zadání. Můžete se nechat inspirovat v galerii již hotových polepů níže. Volejte 732 222 626, pište na info@barevnaskola.cz

Polepy oken a skel

Řada škol i školek má v interiéru i exteriéru velké množství oken a prosklených ploch. To je bezva, a přináší to spoustu světla, ale může to být taktéž problém, když si nepřejete, aby Vám bylo vidět do třídy, chodba je příliš přesvětlená, nebo Vám menší děti "procházejí" dveřmi :-