Polepy přední strany schodů jsou ideálním způsobem, jak využít prostor, který je denně v zorném poli žáků a studentů. Po mnoha a mnoha realizacích máme širokou nabídku tématických polepů. Rádi ale vyhovíme Vašim specifickým přáním a požadavkům a tak není problém navrhnout Vám přesně polepy na míru - jak obsahově, tak zpracováním. Díky kvalitnímu, nápaditému grafickému zpracování, budou schody přesně zapadat do celkové atmosféry Vaší školy.

Polepy schodů děláme vždy na míru. Důležité je pro nás znát:

• přesné rozměry schodů
  • povrch schodů ( z jakého materiálu jsou, zda je povrch hladký a rovný, nerovný, hrubý atd)
  • barevné rozvržení
  • celkový počet schodů

Schody získávají na atraktivitě a zároveň se zvýší i jejich viditelnost = bezpečnost.

Polepy schodů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu s matnou povrchovou laminací. V závislosti na povrchu schodů zvolíme vhodný materiál. Pro hladké pevné schody je to vysoce lepivá kvalitní folie a na hrubý nebo drolivý povrch je folie podlepená 1mm plastem.

LÍBÍ SE VÁM? RÁDI VÁM JE UDĚLÁME - STAČÍ, KDYŽ SI DÁTE DOHROMADY NÁSLEDUJÍCÍ TŘI BODY:

Náš průvodce Vám poradí, jak správně měřit

POZOR! Hlásit se to musí a my chceme zdvihnout varovný prst před nekvalitními polepy od bratrance vašeho školníka nebo lokálních reklamních agentur. Materiál na polepy schodů jsme dlouho a pečlivě tvořili tak, aby byl trvanlivý, odolný a barevně stálý. Chtějte stejnou kvalitu a pak se dostanete i na stejnou cenu. Lesklé a třpytivé polepy nebrat. Zavolejte nám.

V galerii najdete ukázky našich polepů schodů, kde se můžete nechat inspirovat.  Kontaktujte nás pro přesné zadání. Volejte 732 222 626 nebo pište na info@barevnaskola.cz

Jak dobře a správně měřit schody

Správně změřit schody není žádná věda, ale i tak se nám tu a tam stane, že to školník odbyde, paní učitelka špatně pochopí nebo si prostě jen někdo nepoznačí správně rozměry.  Protože máme opravdu spoustu zkušeností, zde je pár bodů, o které se chceme podělit: